ETKİNLİKLER
İlk yarışımızda kupayı kaldırdık

Katıldığımız ilk yarış olan ERGO-MIYC Kış Trofe’si 1. Ayak Yarışında IRC III klasmanında birincilik ödülünün sahibi olduk.

9-10 Ocak 2016 tarihlerinde Marmaris Netsel Marina’da düzenlenen ERGO -MIYC Kış Trofesi 1. Ayak Yarışında IRC III klasmanında 9 tekne mücadele etti. İlk gün yarışlarında 02.18.17 süresinde yarışı tamamlayarak birinci olurken ikinci gün yarışlarında 01.37.27 süreyle yine finishe ilk varan tekne olduk. Böylece ilk yarışımızda klasmanımızdaki tüm tekneleri geride bırakarak birinciliği elde ettik ve kupanın sahibi olduk.

ERGO-MIYC Kış Trofesi 2. Ayak Yarışı ise 30-31 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleşti. 1. ayak yarışında olduğu gibi ilk gün yine birinci olurken 2. günü üçüncü sırada tamamladık. Açıklanan kesin sonuçlara göre ise yine yüzü gülen takım biz olduk ve ikinci ayak yarışlarındaki birinciliğimiz ilan edildi.

Hızlı bir giriş yaptığımız ERGO-MIYC Kış Trofesi’nde artık tüm gözler üstümüzde. 5-6 Mart’ta gerçekleşecek 3. Ayak Yarışlarına büyük bir motivasyonla hazırlanmaya devam ediyoruz.

MNG Kargo Her Hakkı Saklıdır.